پهپاد هیبریدی

تحولی شگرف در صنعت هوایی با ارائه ای جدید و انحصاری از این شرکت در راستای تولید ملی و اقتصاد مقاومتی، یعنی پهپادهای هیبریدی گروه بالابان…

پس از سالها تلاش همکاران ما در بخش تحقیق و توسعه این شرکت توانستند به دانش فنی تولید انواع پهپاد های هیبریدی دست یابند.

پهپاد های هیبریدی (ترکیبی) را میتوان بصورت زیر دسته بندی کرد:

  1. سیستم حرکت هیبریدی » این سیستم و زیر سیستم های آن که به VTOL نیز شناخته میشوند کمک کرده تا پهپاد بدون نیاز به باند و زمین مخصوص پرواز، از هر نقطه برخاسته و ضمن پرواز در مسافت و زمان طولانی در هر نقطه فرود آید.
  2. سیستم هدایت هیبریدی » این سیستم و متعلقات آن امکان هدایت پهپاد در حالت های مختلف نظیر هدایت مستیقم با رادیو کنترل، هدایت از طریق پنل های هدایتی، هدایت با هوش مصنوعی و برنامه پروازی، هدایت ازطریق سامانه DataLink و هدایت ماهواره ای با سیستم SatGPRS
  3. سیستم تامین انرژی هیبریدی » این سیستم با ژنراتورهای تامین انرژی مخصوص به خود میتواند برق مورد نیاز پهپاد را برای زمان های بسیار طولانی تر از حالت تمام الکتریکی تامین نموده و این مهم منتج به قابل استفاده بودن پهپاد در مدت زمان بسیار طولانی تر از حالت عادی میباشد. نکته اینکه مخزن سوخت مورد نیاز ژنراتور را میتوان در کمتر از 5 دقیقه پر و پرنده را آماده پرواز کرد. این انقلاب را میتوان با اختراع سیستم سوخت گیری هوایی در هواپیماهای نظامی و اثرات ناشی از آن مقایسه کرد.
  4. بدنه هیبریدی » این نوع بدنه که بدنه ترکیبی نیز به آن گفته میشود، قابلیت پرواز عمودی مولتی روتور ها را در کنار قابلیت پرواز هواپیما به طور همزمان به پهپاد میدهد.

این شرکت محصولات خود را با توجه به نیاز و درخواست مشتری بدون هیچ محدودیتی و برای مقاصد گوناگون طراحی کرده و می­سازد.

شما می­توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره ­های مندرج در صفحه تماس با ما تماس بگیرند.

کارشناسان ما مشتاق به پاسخگویی شما هستند.