تولید پهپاد ایرانی

انقلابی در تولید پهپاد غیرنظامی با بومی سازی این نوع پهپادها در شرکت SBS

 

 

این شرکت با تسلط بر دانش فنی تولید انواع پهپاد توانسته با حداکثر کیفیت و حداقل قیمت درکنار مجموعا 14 سال گارانتی و تعهد خدمات و تامین قطعات که حتی مشمول حوادث ناشی از سقوط نیز خواهد شد، به تمامی نیازهای بازار پاسخ دهد.

از ماموریت های ما طراحی تخصصی پرنده های بدون سرنشین و رادیوکنترلی باتوجه به نیاز و درخواست مشتریان عزیز، برای مقاصد گوناگون میباشد و در این راه، به دلیل کسب دانش فنی تولید پهپاد و شکستن انحصار آن توانسته ایم با قدرت و افتخار و بدون محدودیت در طراحی و ساخت ادوات پرنده با قیمت های باورنکردنی اقدام نماییم.

پهپادها از نیروهای آیرودینامیکی برای پرواز در مسیر دلخواه استفاده می­ کنند. پهپادها در حال حاضر در اکثر مواقع به عنوان یک وسیله­ نظامی در حال ماموریت هستند ولی شرکت سپنتا بالابان سپهر با تلاش و جدیت متخصصان و پژوهشگران خود با طراحی و ساخت پهپادهایی متفاوت، ماموریت­ های غیرنظامی، جدید و بشر دوستانه­ را تعریف نموده است که می­ تواند کاربرد آن بسیاری از نیازهای انسان را با کمترین هزینه و کمترین ریسک انجام دهد. انجام ماموریت­های عکس­برداری و فیلم­برداری هوایی، امداد و نجات مصدومان در مواقع بروز بلایای طبیعی، استفاده به عنوان گشت راهداری و جنگل­بانی، استفاده به عنوان تراکتور هوایی در بخش کشاورزی (سمپاشی، کود پاشی، محلول پاشی، مه پاشی، گرده پاشی، توزیع کود جامد و بذر و…)، استفاده به عنوان دیده­بان هوایی، استفاده در مناطق بد آب و هوا و صعب­ العبور برای بازدید و گشت­ زنی و … تنها بخش کوچکی از ماموریت­های تعریف شده برای پهپادهای ساخت این شرکت است.

این شرکت پرنده­های خود را با توجه به نیاز و درخواست مشتری بدون هیچ محدودیتی و برای مقاصد گوناگون طراحی کرده و می­سازد.

شما می­توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره ­های مندرج در صفحه تماس با ما تماس بگیرند.

کارشناسان ما مشتاق به پاسخگویی شما هستند.