پرسش و پاسخ (نانو واش)

اولین گروه مجاز خدمات بدون آب در کشور ( از سال ۱۳۸۹ )

مالک انحصاری نام و نشان (( نانو واش ))

 

باسلام و احترام به تمام بازدید کنندگان و متقاضیان اخذ نمایندگی Nanowash از این شرکت، باطلاع میرساند:

جهت تسهیل فرایند اخذ نمایندگی و دریافت آسانتر پاسخ سوالات، این برگه راه اندازی گردید و زین پس تمام سوالات در این بخش پاسخ دهی خواهد شد.

مطابق آمار ۹۳ درصد کسانی که سوال خود را در سایت شرکت مطرح کرده بودند با اینکه پاسخ سوالات همزمان با درج در صفحه، برایشان ایمیل هم شده ولی هیچ گاه جهت پیگیری درخواست کار خود، باشرکت در تماس نبودند و در اصل صرفا جهت وبگردی به سایت شرکت مراجعه داشته اند ولیکن سوالات مفید جمع بندی و استخراج شده و در این صفحه برای عموم در دسترس می باشد.

 

توجه:

قبل از درج سوال از عدم وجود پاسخ آن روی سایت مطمئن شوید.

به علت احترام به خوانندگان از پاسخ به سوال تکراری معذوریم.

 

 

س: روند و راه اخذ نمایندگی چگونه است؟

پ: پس از مطالعه اولیه مطالب زیر:

  1. فرآیند اخذ نمایندگی
  2. واگذاری نمایندگی
  3. شرایط و مراحل اخذ نمایندگی

مطابق دستورالعمل درج شده عمل کرده و درصورت وجود هرگونه سوال صرفا بصورت تماس تلفنی با کارشناسان شرکت مطرح نمایید.

 

س: تفاوت سیستم نانو واش با دیگر گروه ها در چیست؟

پ: شرکت ما (سپنتا بالابان سپهر) ثبت شده، و تحت نظارت مستقیم پارک علم و فناوری و وزارت علوم و تحقیقات و فناوری است و از سال ۱۳۸۹ تاکنون گروه نانو واش فعالیت داشته و قدیمی ترین گروه ارائه خدمات نظافتی بدون آب در کل کشور است.

نام ها و برند های دیگری در اینترنت به چشم میخورند که بسیاری از مراجعان و متقاضیان ما اعتراف داشتند که مورد کلاه برداری توسط آنان قرار گرفته اند (به واسطه مواد تقلبی، عدم ارائه خدمات و پشتیبانی، اخذ مبالغ هنگفت و …) بسیاری از این نام ها حتی یک برگ مدرک ثبتی نداشته و در مقابل کوه تجربه کارشناسان گروه نانوواش که با یک دهه تجربه در زمینه خدمات نظافتی، موی خود را در این کار سفید کرده اند، آن باصطلاح شرکت ها هیچ تجربه ای ندارند و با به بازی گرفتن سلامتی، سرمایه و عمر متقاضیان آنها را در ورطه ای تاریک میکشانند.

 

 

س: درآمد این کار چقدر است؟

پ: باتوجه به اینکه فعالیت نمایندگی به کارگر وابسطه است، به ازای هر کارگر میتوان به حدود 4۰ خودرو و یا فرش و مبل در طول روز سرویس دهی کرد، درآمد روزانه از فرمول زیر حاصل میشود.

۲۰٫۰۰۰تومان (متوسط اجرت دریافتی) * ۲۰ (تعداد سرویس روزانه) * ۳۰ (روز ماه)= ۱۲٫۰۰۰٫۰۰۰ (دوازده میلیون تومان درآمد ماهانه با یک کارگر)

این عدد برای یک نمایندگی متوسط با ۴ کارگر به حدود ۵۰ میلیون تومان خواهد رسید.

 

س: از درآمد ماهانه، چه مقدار سود خالص است؟

پ: ۳۰ درصد عدد درآمد ماهانه سود خالص خواهد بود ( این عدد برای یک نمایندگی متوسط با ۴ کارگر و ۲۰ سرویس روزانه عدد ۱۴٫۴۰۰٫۰۰۰ تومان در هر ماه خواهد بود)

 

س: عدد درآمد ماهیانه و سود نمایندگی از کجا به دست آمده است؟

پ: باتوجه به اینکه نمایندگان ماهانه گزارش کار مدون از فعالیت های خود، به دفتر مرکزی جهت پشتیبانی ارسال میکنند؛ تمام گردش مالی هر نمایندگی و میزان سود و فعالیت آن در سیستم مرکزی شرکت ثبت شده است.

 

س: آیا میتوان به دفتر مرکزی گزارش کار ارائه نداد؟

پ: ارائه گزارش کار و بررسی آن توسط تیم پشتیبانی جهت رفع اشکالات و بهبود فعالیت ها لازم است.

 

س: مزایای گزارش کار چیست؟

پ: از آنجا که گزارشات کار در تیم پشتیبانی متشکل از یک هیئت علمی بررسی خواهد شد، تمام موارد مرتبط، روانشناسی مشتریان، شیوه تبلیغات، نحوه توزیع تبلیغات، معرفی به مشتریان خاص و سیستم مدیریت مشتریان از آن استخراج خواهد شد.

 

س: چند وقت است این کار انجام میشود؟

پ: شرکت ما قدیمی ترین گروه کاری خدمات نانو و خدمات بدون آب در کشور است که از سال ۱۳۸۹ تا کنون سابقه فعالیت و تجربه راه اندازی نمایندگی از شمال تا جنوب و شرق تا غرب این مملکت را داشته است و تجربه بالایی در حمایت از نمایندگان خود دارد.

 

س: تضمین ادعای شرکت چیست؟

پ: شرکت ما به واسطه اینکه روی قرارداد سود دریافت نمی کند و تحویل اجناس تماما به نرخ کارخانه انجام میشود سود خود را برمبنای درآمد ماهانه نمایندگی و ۷ درصد از آن قرار داده و این بزرگترین تضمین جهت نشان دادن حسن نیت این شرکت است.

 

س: تضمین موفقیت کار چیست؟

پ: آنقدر ضریب اطمینان کار بالا است که شرکت سود واگذاری نمایندگی را کاملا حذف کرده است. شرکت تضمین میدهد درصورت عدم پاسخ دهی مطلوب کار، ابزار و اجناس تحویلی را پس گرفته و مبالغ نمایندگی مطابق قرارداد عودت داده خواهد شد. ضمناً کل سرمایه گذاری شما نیز تحت پوشش بیمه سرمایه گذاری بیمه پاسارگاد و با بیمه نامه به نام خودتان، بیمه خواهد شد که این امر نیز گواهی بر ریسک پایین کار بوده چراکه بیمه در این زمینه ورود پیدا کرده است.

 

س: منظورتان از حذف کردن سود واگذاری و برنامه ریزی بر مبنای سود مشترک دقیقاً چیست؟

پ: یعنی بعلت اطمینان بالای تیم اجرایی به کار، شرکت از اخذ سود روی قرارداد خودداری کرده و ابزار و اجناس نیز بصورت قیمت تمام شده و بدون سود تحویل نماینده خواهد شد.

همانطور که میدانید دلالان و دیگر ارائه کنندگان خدمات نمایندگی در ابتدای همکاری با اخذ سود، درآمد خود را کسب کرده و دیگر کاری به نماینده ندارن که موفق میشود یا خیر و سود آنها در واگذاری نمایندگی است و نه حفظ آن.

سود مشترک یعنی نماینده درآمد ماهانه خود را به شرکت اعلام کرده و ۷درصد از مجموع درآمد خود را جهت تداوم فعالیت به حساب شرکت واریز میکند. طبیعی است در صورت عدم وجود درآمد مبلغی را نباید شخص واریز کند. این موضوع اطمینان تیم نانو واش به درآمد زایی این فعالیت میباشد چراکه در غیر اینصورت با مبالغی بصورت حق تابلو و غیره مانند دیگر ارائه کننده ها کسب درآمد مینمود.

 

س: آیا گزارشات راستی آزمایی خواهند شد؟

پ: بله، شرکت با روشهای مختص خود، اقدام به راستی آزمایی خواهد کرد ولی بدیهی است منافع شرکت همواره متوجه نمایندگان صادق خواهد بود و ضمنا نمایندگان با گردش مالی بالاتر از مزایای ویژه ای برخوردار خواهند بود. البته نماینده درصورت صحت اطلاعات اعلامی خود از مزایای علمی پشتیبانی بهره مند خواهد شد.

 

س: درصورت واگذاری نمایندگی، به دیگران هم واگذاری خواهید داشت؟

پ: خیر، به دلیل قابلیت انحصاری قرارداد، شرکت در محدوده مورد توافق با نماینده، با دیگر متقاضیان توافق مجدد نخواهد داشت.

 

س: از کجا باید بدانیم در شهر یا شهرستان مورد تقاضا جهت اخذ نمیاندگی ظرفیت وجود دارد؟

پ: از آنجا که قراردادها با قابلیت انحصاری منعقد میگردد جهت استعلام این مورد با شماره های دفتر مرکزی (مندرج در تمام صفحات ) تماس حاصل فرمایید.

 

س: آیا میتوان فقط نمایندگی فروش محصول داشت یا حتما ارائه خدمات مد نظر میباشد؟

پ: با توجه به درج این موضوع در صفحه واگذاری نمایندگی بطور واضح، مجدد تاکید میشود صرفا ارائه خدمات در حوزه خدمات نظافتی بدون آب مد نظر شرکت میباشد.

 

س: در مورد شرایط وهزینه های اخذ نمایندگی وتضمین کار بیشتر توضیح دهید.

پ: باتوجه به آخرین مصوبه هیئت مدیره، حداقل مبالغ پیش خرید ابزار و اجناس از این شرکت جهت اخذ نمایندگی (بصورت استاندارد) به شرح زیر است:

االبته شرایط های ویژه و جشنواره های واگذاری بطور منظم از طریق راه های ارتباطی اعلام میگردند.

  1. شهرستان های عادی ۱۲٫۸۰۰٫۰۰۰ تومان
  2. مراکز استان های غیر کلانشهر 32٫0۰۰٫۰۰۰ تومان
  3. شهرستان های محدوده مناطق آزاد ۲۰٫۸۰۰٫۰۰۰ تومان
  4. مراکز استان کلانشهر زیر ۵ میلیون نفر ۶۴٫۰۰۰٫۰۰۰ تومان
  5. مراکز استان کلانشهر بالای ۵ میلیون نفر ۱۰۴٫۰۰۰٫۰۰۰ تومان

که البته باتوجه به درآمد بالای این کار، مبلغ اولیه در مدت بسیار کوتاه باز خواهد گشت.

 

س: مدت قرارداد چقدر است؟

پ: قرارداد بصورت ۵ ساله خورشیدی و با قابلیت تمدید نامحدود تنظیم میگردد.

 

س: مبلغ قرارداد بابت چه مواردی می باشد؟

پ: این مبلغ بابت ابزار و اجناسی می باشد که جهت کار به آن نیاز است و لازم است جهت اخذ نمایندگی از این شرکت پیش خرید کنید.

 

س: شرکت شما در قبال همکاری از ما (نمایندگان) چه انتظاراتی داره؟

پ: پاسخ این سوال در صفحه واگذاری در دو بخش حوزه فعالیت نمایندگی و تعهدات نمایندگی درج شده است.

 

س: شرایط پرداخت این مبالغ به چه صورت است؟

پ: شرایط پرداخت بصورت توافقی است ولی برای متقاضیانی که بالاتر از حد اولیه شرکت تقاضای خرید دارند شرایط ویژه و اولویت درنظر گرفته خواهد شد.

 

س: به غیر از مبلغی ک گفتین،چه امکانات دیگه ای لازمه داشته باشیم؟

پ: یک دفتر کار حداقل ۲ اتاقه آپارتمانی (مغازه یا گاراژ هم میتواند باشد)، امکانات دفتری اولیه، کامپیوتر با استاندارد اعلامی شرکت، خط تلفن، اینترنت پر سرعت، میز و صندلی اداری، ماشین لباسشویی اتوماتیک ( سطلی نباشد- دست دوم هم می تواند باشد)، وسایل رفاهی (یخچال، چای ساز یا موارد مشابه و…)

 

س: آیا برای کارواش محل مناسب با متراژ بالا لازم هست؟

پ: خیر، باتوجه به اینکه خدمات بصورت سرویس در محل و سیار انجام می شود، نیاز به مکان با متراژ بالا نیست.

متراژ دفتر مد نظر حداقل ۳۰ متر مربع، با دو اتاق و یک کمد دپو، با سرویس بهداشتی و امتیازات آب و برق و تلفن باید باشد.

 

س: دفتر کار باید در محل پر رفت و آمد باشد؟

پ: خیر، کافی است به محل های اداری نشین و لوکس نشین نزدیک باشد.

 

س: آیا قبل از اخذ نمایندگی باید دفتر داشته باشیم؟

پ: بهتر این است که ابتدا متقاضی، زیرساخت کار را آماده کرده باشد. اما درصورت تمایل جهت تسریع کار میتوان پس از اخذ امتیاز نمایندگی، نسبت به تهیه دفترکار مناسب اقدام نمود، شرایط تکمیلی را کارشناسان توضیح خواهند داد.

 

س: چطور باید آموزش دید و اطلاعات بدست آورد؟

پ: آموزشها بصورت رایگان و در دو حالت در محل شرکت و یا در محل نمایندگی انجام خواهد پذیرفت.

 

س: چه تعداد پرسنل برای کار لازم است؟

پ: جهت راه اندازی نمایندگی، به حداقل یک کارگر، یک نیروی دفتری نیاز است و همیشه باید برای هر سمت یک نفر نیروی رزرو در دسترس داشت.

 

س: مجوزهای لازم برای کار چیست؟

پ: پس از انعقاد قرارداد نمایندگی و قبل از افتتاحیه، شخص نماینده باید جهت اخذ جواز کسب خدمات نظافتی از صنف مربوطه اقدام کند.

 

س: می خواستم بدانم با این روش چه سرویسهایی قابل اجراست؟

پ: تمام سرویسهای کارواش ( روشویی، شیشه، تایر، رینگ، موتورشویی، شستشوی سقف و ستون، شستشوی صندلی، داشبورد، موکت کف و صندوق، رودری ها و…) قابل انجام است. ضمنا بعلت سرویس در محل بودن کار و خاص بودن مشتریان، سرویس زیرشویی مورد تقاضا نیست.

سرویس های شستشوی فرش و مبل و سطوح داخلی و خارجی ساختمان و اماکن، از دیگر سرویس های شرکت است که در ادامه مجوز فعالیت در آنها به نماینده، بدون اخذ هزینه دیگری، داده خواهد شد.

 

س: کیفیت شستشو در این روش چه فرقی دارد؟

پ: بنا به اندازه گیری های صورت گرفته، جلای خودرو و تمیزی آن در این روش درمقایسه با روشهای سنتی تا ۴ برابر بالاتر بوده و تمیزی مبل و فرش تا برابر روش های سنتی می باشد.

 

س: خودروی شسته شده با این روش چقدر بیشتر تمیز میماند؟

پ: به طور متوسط تا دو برابر روش سنتی، متناسب با شرایط آب و هوایی خودرو تمیز خواهد ماند.

(روش های با ماندگاری بالاتر نیز وجود دارد که سطح خودرو نانو شده و تا یکسال تمیز می ماند و هیچ گونه خط و خش و موادی روی آن نمی چسبد.هزینه آن از یک میلیون تا پنج میلیون تومان بسته به ابعاد خودرو متفاوت است.)

 

س: آیا شستشو با این روش به رنگ و بدنه خودرو آسیبی وارد نمی کند؟

پ: ذرات گرد و خاک بوسیله پلیمر های خاص و با درجه اعلا تماس پیدا می کنند و در آن به صورت مایع و محصور در می آیند و به حالت تعلیق درآمده و به آرامی می توان آن را از سطح خودرو پاک کرد و از نشست مجدد آن بر روی سطح جلوگیری بعمل آورد؛ سپس گرد و خاک محصور شده در الیاف های میکروسکوپی دستمال میکروفایبر به دام می افتند.

 

 

 

س: مبلغ سرویسها چگونه است؟

پ: نرخ گذاری در هر منطقه باتوجه به رقبای سنتی و با افزایش نسبی ۵۰ درصدی انجام میپذیرد؛ نکته مهم این است که ۹۰% مشتریان ما در ۳ سال اول لوکس سواران، کارمندان و همچنین خانمها هستند که این تفاوت در مقابل کیفیت خدمات و همچنین سرویس درمحل بودن کار، برایشان ارزش بالایی دارد.

 

 

— سوالی دارید که پاسخ داده نشده است؟!

از طریق فرم زیر با ما درمیان گذاشته تا در اولین فرصت به آن پاسخ دهیم…

(در فرم زیر ابتدا خود را معرفی نموده و حداقل یک شماره تماس  از خودتان در متن پیام درج کنید.)

بدیهی است کارشناسان ما با شنیدن صدای شما بیشتر خوشنود خواهند شد.

 

نام کامل خود را وارد نمایید.
شماره تلفن خود را بطور کامل و با درج کد وارد نمایید.
آدرس ایمیل خود را وارد نمایید ، آدرس ایمیل با www شروع نمیشود.
لطفا پیام خود را وارد نمایید.