شرایط فروش پهپاد

درحالی که در اغلب اصناف به دلیل افزایش نرخ ارز، قیمت های محصولات و خدمات افزایش تا بعضا 4 برابر سال پیش افزایش پیدا کرده است ، این شرکت، به دلیل تولید بومی و ایرانی نه تنها قیمت ها را به نسبت افزایش قیمت ارز افزایش نداده است بلکه با شرایط متنوعی به شرح زیر به هموطنان عرضه کرده است:

1- فروش نقدی با تخفیف خرید نقدی

برای هموطنانی که قصد خرید پهپاد بصورت نقدی دارند با 10% تخفیف نقدی و موعد تحویل فوری درخدمتشان خواهیم بود.

2- فروش اقساطی با اقساط بدون بهره

عزیزانی که تمایل به خرید پهپاد بصورت اقساطی دارند درصورت اینکه مبلغ آورده آنها 100% مبلغ پهپاد را تامین نکند میتوانند با درخواست این روش با پرداخت آورده خود بعنوان مبلغ اولیه، از اقساط بدون بهره ( 0% ) برخوردار شوند.

( هیچ گونه سود و بهره و… اخذ نمیگردد) (حداکثر مبلغ قرض الحسنه 36% کل مبلغ پهپاد میباشد) (حداکثر مدت بازپرداخت 9 ماه میباشد)

3- فروش مشارکتی

افرادی که تمایل به تهیه پهپاد داشته ولی امکان پرداخت اقساط ندارند میتوانند با خرید حداقل 3 دانگ از 6 دانگ پهپاد مالکیت مشارکتی پرنده را بدست آورند.

لازم به ذکر است در این حالت مانند حالت مالکیت کامل، درآمد های حاصله از پهپاد بطور کامل برای خریدار خواهد بود و بابت سهم تحت مالکیت شرکت مبلغی اجاره بها از شخص دریافت خواهد شد.

4- پیش خرید

جهت آن دسته از مشتریان محترم که قصد خرید پهپاد را دارند ولی تا موعدی خاص به آن نیاز ندارند، میتوانند برای خرید پهپاد به موعد تحویل مد نظر اقدام کنند و بابت سرمایه گذاری خود حق المشارکه دریافت کنند.

پرداخت حق المشارکه با نرخ سالانه 18% انجام خواهد شد.

 

شما می­توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره ­های مندرج در صفحه تماس با ما تماس بگیرند.

کارشناسان ما مشتاق به پاسخگویی شما هستند.