ضمانت سانحه

تعجب نکنید!

شاید برای اولین بار است با ارائه ضمانت_سانحه* در بخش ادوات پرنده و حتی سایر محصولات روبرو شده اید.

مفتخریم که با اطمینان اعلام کنیم “سپاسکو” محصولات تولیدی خود را به مدت 12ماه** تحت پوشش ضمانت_سانحه* قرار میدهد.

 

ضمانت_سانحه* (Crash Warranty) چیست؟

آیا تا بحال فکر کرده اید اگر پرنده شما در طول مدت پرواز دچار ایراد شود و آن ایراد منجر به سقوط و سانحه شود تکلیف چیست؟

در تمام جهان (به جز چین و کشورهای جهان سوم) در بخش هوانوردی به دلیل حساسیت بسیار بالای جانی و مالی موارد مرتبط با آن، همواره محصولات و قطعات مشمول ضمانت (گارانتی و وارانتی و ضمانت_سانحه*) هستند اما آیا تابحال در ایران چنین تجربه ای داشته اید؟؟؟؟؟

به طور مثال بارها در اخبار آمده و مشاهده کرده ایم که کمپانی امریکایی intuitive machines یا Aerial Robotic Systems (Bricker) و حتی کمپانی Boeing خسارت ناشی از سوانح پرنده های تولیدی خود را پرداخت کرده اند.

مفتخریم تا به اطلاع برسانیم که اولین و تنها گروهی هستیم که از سال 1393 تا کنون خدمات (گارانتی و وارانتی و ضمانت_سانحه*) را برای مشتریان عرضه داشته ایم و بحمدلله در تمامی موارد سربلند بیرون آمده ایم.

بطور خلاصه ضمانت_سانحه* یعنی اینکه اگر پرنده در طول مدتی که شرکت آن را تعهد کرده دچار نقص فنی شود و آن نقص منجر به سانحه گردد، شرکت متعهد به تعمیر پرنده بطور رایگان برای مشتری می باشد.

ارائه این خدمت ناشی از مسئولیت پذیری کمپانی تولید کننده در طراحی و ساخت ایمن و با کیفیت محصول خود بوده و این نوع تضمین، اطمینان بالای شرکت به محصولات خود، کیفیت واقعی و بالای محصول را می رساند.

 

این بار که فروشنده به شما میگوید فلان پرنده بهترین و قدرتمند ترین پرنده در جهان است از او بپرسید آیا پرواز ایمن آن پرنده را به طور مکتوب تعهد میکند و یا خدمات (گارانتی و وارانتی و ضمانت_سانحه*) را برای آن پرنده انجام میدهد؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

* ارائه خدمات ضمانت_سانحه تابع شرایط مندرجه آن در کارت ضمانت_سانحه می باشد.

**منظور مدت زمان مجاز کاری محصول مطابق دفترچه آن در طول 12 ماه می باشد.